Milli Takım Avusturya maçına hazır

A Millî Takım, 26 Mart Salı günü deplasmanda Avusturya ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarını, Budapeşte’de yaptığı son antrenmanla tamamladı.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde, BVSC-Zugló kulübünün tesislerinde gerçekleştirilen idmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olarak yapıldı.

Aday kadroda yer alan futbolcular eksiksiz olarak yer aldığı antrenmanda, son derece neşeli geçen ısınma bölümünün ardından Avusturya maçının taktiği üzerinde duruldu.

A Millî Takımımız, bugün TSİ 17.30’da Türk Hava Yolları’na ait uçakla Budapeşte’den Viyana’ya yolculuk edecek. A Millîler, Viyana’ya vardıktan sonra otobüsle Avusturya – Türkiye karşılaşmasının oynanacağı Ernst Happel Stadyumu’nda kısa bir yürüyüş yapacak. Medya mensupları, bu yürüyüşten de görüntü alabilecek.”

Öte yandan TFF, A Millî Takım Teknik Direktörümüz Vincenzo Montella ve millî futbolcumuz Merih Demiral, TSİ 19.30’da stadyumda bir basın toplantısı düzenleyeceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x