Huawei Online Mağaza 4. Yaşını İndirim ve Hediyelerle Kutluyor

Farklı kategorilerde 1 milyona yakın cihazı teknoloji severler ile buluşturan Huawei Türkiye Online Mağaza’sı, bu başarısını ana ürün gruplarındaki indirim ve hediye fırsatları ile kutluyor.

4. yılını geride bırakan ve son teknoloji ürünlerini tüketici ihtiyaçlarını gözeterek Türkiye’ye sunan Huawei Online Mağaza’da dizüstü bilgisayarlardan kulaklıklara, tabletlerden akıllı saatlere kadar onlarca üründe indirim kuponları, uzatılmış garanti fırsatları, hediyeler ve fazlası var.

Huawei Online Mağaza’nın 4. Yıl kutlamalarında, Huawei’nin dizüstü bilgisayar kategorisindeki ürünlerinde hediye ve indirim fırsatları var. 13. Nesil Intel işlemcilere sahip MateBook 16s i9, MateBook 14, ve 12. Nesil Intel İşlemci kullanan MateBook D14 modellerinde vade farksız 3 ay taksit imkânı, 1.500 TL’ye varan indirim kuponları, Bluetooth Mouse, Swift Sırt Çantası ve FreeBuds SE 2 kulaklık gibi hediyeler de bulunuyor.

  • MateBook D14 (12. Nesil) 2024 İndirim Kuponu: AMBD14PR – 600 TL değerinde
  • MateBook 14 (13. Nesil) İndirim Kuponu: AMB14PR – 600 TL değerinde
  • MateBook 16s i9 (13. Nesil) İndirim Kuponu: AMB16SI9PR1500 – 1.500 TL değerinde

Huawei Online Mağaza 4. Yılında mobil çalışmak isteyenleri de unutmayarak, çok sevilen tablet modellerinde de indirim ve hediyeler sunuyor. MatePad Air ve MatePad Pro 13.2, M-Pencil ve MatePad Klavye hediyeleri yanında 6 ay Ekran Hasarı Garantisi ve indirim kuponları sunuluyor.

  • MatePad Air İndirim Kuponu: AMPAIR800PR – 800 TL değerinde
  • MatePad Pro 13.2 İndirim Kuponu: AMPPRO13PR1000 – 1000 TL değerinde

Huawei Online Mağaza’nın bir diğer odaklandığı ürün ailesi ise, tüketiciler tarafından çok sevilen Huawei’nin akıllı saat ve bileklikleri. Tüm ürünlerde uygulanan vade farksız 3 ay taksit imkanının yanında indirim kuponları, 1 yıl uzatılmış garanti, birlikte alımlarda çeşitli indirimler ve hediye FreeBuds kulaklık fırsatları yer alıyor.

Huawei’nin gerçek kablosuz bluetooth kulaklık serisi olan FreeBuds ürünlerinde ise 1 yıllık kayıp kulaklık desteği, birlikte ve ikinci ürün alımlarında ek indirim fırsatları ve indirim kuponları bulunuyor.

  • Freeclip Siyah İndirim kuponu: AFC400PR – 400 TL değerinde
  • FreeBuds Pro 3 İndirim kuponu: AFBPRO3PR300 – 300 TL değerinde

Huawei Online Mağaza’nın 4. Yıl kutlamaları kapsamındaki daha birçok üründe geçerli tüm kampanya detaylarına bağlantıdan ulaşılabilir: https://consumer.huawei.com/tr/offer/

Ziyaretçilerinin yoğun talebine kayıtsız kalmayan HUAWEI Online Mağaza, dördüncü yaşını kutlamak için sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunan büyük bir çekiliş organize ediyor.

5 – 31 Mart 2024 tarihleri arasında HUAWEI Online Mağaza’dan alışveriş yapan herkes, her 1.000 TL değerindeki harcaması için 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Alışveriş tamamlandıktan sonra çekilişe katılmak için bağlantıdaki sayfada bulunan bilgilerin eksiksizce doldurulması gerekiyor:

  • https://consumer.HUAWEI.com/tr/offer/kampanyalar/online-magaza-4yil-cekilis/

Çekiliş sonucunda katılımcıların kazanabilecekleri HUAWEI ürünleri arasında MatePad Pro 13.2, MateBook D16, Watch GT 4 ve Watch Fit 2 bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x