AK Parti ve Cumhur İttifakı Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti ve Cumhur İttifakı Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Ziyaretlerimizi, siyasi söylemlerde bulunmaktan ziyade mahalle sakinlerimizin talep ve isteklerini, eksiklikleri dinlemek için gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar vatandaşımızın vermiş olduğu destekler sayesinde memleketimize ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmetkar olmaya gayret ettik” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Serkan Özatıcı, Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe, AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleriyle birlikte kırsal mahalleleri ziyaret etti.

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet Karakesek, Sülüklü, Köksalan ve Bağbaşı Mahallesi’ni ziyaret etti. Gittiği her mahallede büyük ilgi gören Başkan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet, her vatandaşla özel olarak ilgilendi.

“Siyasi söylemlerde bulunmaktan ziyade talep ve istekleri dinliyoruz”

Vatandaşın sorun ve talebini kendisinden dinleyebilmek, mümkünse sorunu anında çözmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini kaydeden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden aday gösterildik. Ziyaretlerimizi, siyasi söylemlerde bulunmaktan ziyade mahalle sakinlerimizin talep ve isteklerini, eksiklikleri dinlemek için gerçekleştiriyoruz. Allah, razı olsun. Şu ana kadar vatandaşımızın vermiş olduğu destekler sayesinde memleketimize ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmetkar olmaya gayret ettik” şeklinde konuştu.

Karakesek Mahallesi ziyaretinde konuşan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremin neden olduğu kayıpların acısını halen yüreğinde yaşadığını belirterek, hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diledi.

“Allah, devletimize zeval vermesin”

“Allah, memleketimize bir daha 6 Şubat’taki deprem gibi bir afet yaşatmasın” diyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep özelinde Şehitkamil’de en fazla etkilenen mahallelerimizden bir tanesi de maalesef Karakesek oldu. Atalar ve Karakesek Mahallelerimiz, en fazla zarar gören yerlerimizdendi. Dünyada yaşanmamış bir olayı yaşadık. Allah, devletimize zeval vermesin” şeklinde konuştu.

“İlgi ve misafirperverlik için tekrar tekrar teşekkür ediyorum”

Gösterilen ilgi ve misafirperverlik için teşekkür eden Başkan Fadıloğlu, “Her mahallemizi ziyaret ediyoruz. Mahallelerimizdeki anlık çözülebilecek meselelerimizi çözmek için vatandaşımızın yanındayız. Bizim yapacaklarımızın dışında diğer kurumlar ile ilgili meseleler de varsa onları da dinlemek istiyoruz. Talep ve istekleri, birebir vatandaşımızdan dinlemek istiyoruz. Şu ana kadar vatandaşımızın gösterdiği ilgi ve misafirperverlik için tekrar tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x