Efsane Analist: Bu Bilinmeyen Altcoin Fırlayabilir!

Kripto analisti Michaël van de Poppe, az bilinen ve düşük hacimli bir altcoin için boğa beklentilerini paylaştı. Türk kripto topluluğunun yakından takip ettiği analist Selcoin’de boğa görünümünü destekliyor.

Michaël van de Poppe, TRIAS grafiğindeki yeni fırsatlara dikkat çekti

Trias Token (TRIAS), özellikle son günlerde piyasa genelinden bağımsız başlattığı yükselişlerle ön planda. Şu anda ivmesini sürdürüyor ve gün içinde %3,5’in üzerinde artış kaydetti.

Grafiğe göz atan Van de Poppe, mevcut fiyat 3.86 dolardan 4,50 dolara kadar yükseliş bekliyor. Analistin özellikle dikkat çektiği nokta, TRIAS’ın aşağıda yeşil alanda işaretlediği destek seviyesinden güç belirtileri göstermesi. Poppe, “Yükseliş trendinin devam etmesi açısından hala yükseliş var” diye yazıyor.

Analiste göre, “TRIAS için benim oyun planı basit olurdu. Uzun vadeli desteğinden büyük sıçrama beliyorum. Bu alan, 4,50 dolara doğru bir tetikleyici olacak. Yükseliş trendinin devam etmesi açısından hala yükseliş var.”

Teknik grafiğe bakış, TRIAS için kısa vadede 4,5 dolar bölgesine kadar kademeli bir yükseliş öneriyor. Poppe’nın tahminleri, ünlü Selcoin’in altcoin piyasasında beklediği boğa hareketleriyle destekleniyor…

Selcoin, altcoin piyasasındaki yeni fırsatlara dikkat çekti

Popüler Türk analisti Selcoin, düşen Bitcoin dominasyonu ile birlikte altcoin piyasasına bir miktar fon akışı olduğunu belitti. Bu eğilim, XRP, DOGE ve SOL gibi yüksek hacimli coin’lerde net görülüyordu. Selcoin, boğaların bu ivmeyi bir süre daha sürmesi gerektiğini söylüyor. Analizlerinin bir kısmında şunları yazıyor:

Xrp, Doge, Sol gibi ürünler bir furya başlattı zaten. Zıt alanlardaki coinlerde de başkaldırılar görülmesi lazım. Para akışı biraz daha piyasa yayılması lazım.

Van de Poppe, dip yapan BTC’nin altcoin piyasasına yaracağını söyledi

Selcoin’e benzer şekilde, Van de Poppe’de 30.000 dolar altındaki yeni diplerin özellikle altcoin piyasasına akış sağlayacağını söylüyor. BTC şu anda 29.300 dolar bölgesinde zaman geçiriyor. Van de Poppe’e göre daha düşük seviyeleri dolaylı olarak altcoin piyasasının lehine olacak:

Temel olarak burada BTC’deki aynı oyun planı hâlâ devam ediyor. 30.000 doları geri kazanmadan önce diplerde bir tarama görmeyi tercih ederim ve ardından altcoin piyasası bir süreliğine ivme kazanır.

Bu arada, Poppe’nin kısa vadeli BTC fiyat tahminleri 31.000 dolara kadar uzanıyor. Analist, BTC’nin likidite testi için ilk olarak 28.350 dolar seviyelerine kadar gerileyebileceğini söylüyor. Genel tabloda piyasanın yükseliş ivmesini koruduğunu düşünüyor.

Son olarak, ABD Meclis Finansal Hizmetler Komitesi kısa süre önce “2023 Kripto Paranızı Koruyun Yasası” yasasını çıkardı. Kritik yasa tasarısı, kripto kullanıcılarının kendi kendine barındırılan cüzdanlardaki dijital varlıklarının velayetini koruma hakkını korumayı amaçlıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, ABD bu hafta kripto para düzenlemeleri konusunda oldukça hareketliydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x